נטילת גלולות שלא בזמן מחזור

פורום אמצעי מניעה בו תוכלו לקבל תשובה לשאלות בנושא אמצעי מניעה.

נטילת גלולות שלא בזמן מחזור

הודעהעל ידי ליאת » 31 מאי 2013, 13:01

שלום, נטלתי גלולת פוסטינור (מתוך לחץ ובדיעבד לא היה באמת צורך) כשלושה ימים לאחר סיום המחזור. עכשיו, שבועיים מאוחר יותר התחילו דימומים שפירשתי אותם כתחילת מחזור וכשהפנתי את השאלה ליצרני פוסטינור הם ענו כי זה טבעי בהחלט והמחזור יגיע בזמנו הקבוע. חשוב לי לציין שלקחתי הפסקה מהגלולות שהייתי נוטלת בגלל כאבי ראש חמורים והחלטתי שבמחזור הקרוב אחזור ליטול את הגלולות. נטלתי את הגלולה הראשונה כאשר הופיעו הדימומים (שחשבתי שהם תחילת המחזור). לאחר כל הסיפור הזה - האם עליי להמשיך ליטול את כל החפיסה ולדלג על המחזור בחודש או להפסיק (לקחתי רק גלולה אחת) ולהתחיל כשיגיע המחזור בעוד שבועיים? ואם כן להתחיל חפיסה חדשה או שאפשר להשתמש בחפיסה שכבר התחלתי ופשוט לוותר על הכדור הראשון?
אשמח לתשובה בהקדם
תודה, ליאת
ליאת
 

Re: נטילת גלולות שלא בזמן מחזור

הודעהעל ידי Dr. Rosen » 03 יוני 2013, 20:18

ליאת שלום,
כאבי ראש מהווים התווית נגד שימוש בגלולות. לכן, מומלץ לפנות בהקדם לרופא נשים על מנת להתאים לך אמצעי מניעה יעיל ובטוח לשימוש עבורך.
בברכה,
ד"ר ברונו רוזן.

התשובות אינן תחליף לבדיקה, ייעוץ, מעקב או טיפול רפואי שניתן ע"י רופא מטפל באשר למקרה הספציפי. מטרת הפורום, לספק לכם מידע והכוונה ראשוניים וכלליים ואינם תחליף או במקום פניה לטיפול רפואי. לייעוץ רפואי מוסמך: טל'- 02-5000033
סמל אישי של המשתמש
Dr. Rosen
 


חזור אל אמצעי מניעה

cron